Evidence docházky a komunikace v aplikaci XPS

Vážení rodiče,
přinášíme Vám informace ohledně nové aplikace na správu docházky a komunikaci, který zavádíme v rámci našeho klubu. Systém XPS nám umožní efektivněji evidovat docházku vašich dětí, zadávat omluvy a usnadnit komunikaci s trenéry.

Tato informace je určena pro Přípravku, mladší žáky a žáky B. Ostatní již aplikaci používají.

Co je třeba udělat:

Registrace v XPS

Pro zahájení procesu registrace je nezbytné zaslat na e-mail volejbalprosek@gmail.com kontaktní e-mail pro vytvoření profilu sportovce v XPS. Je na Vás jestli administrační účet budete spravovat vy jako rodiče nebo dítěte. Je možné instalovat aplikaci na více zařízeních s jedním přihlašovacím účtem, tedy informace můžete zadávat i kontrolovat na více zařízeních.

Na tento email Vám zašleme přihlašovací údaje a instrukce k instalaci aplikace.

Přihlášení a instalce XPS

Pro instalaci aplikace naleznete odkaz ke stažení přímo v emailu, který Vám zašleme na Vámi zvolený email. Po přihlášení do XPS zadáte do profilu kontaktní telefonní číslo( NA RODIČE) pro případnou rychlou komunikaci.

Správa docházky

Pro přípravku a mladší žáky předpokládáme bude docházku spravovat rodič, u žáků B je rozhodnutí na vás. Vždy v těchto mladších kategoriích předpokládáme minimálně pravidelnou kontrolu docházky a zpráv v aplikaci.

Omluvy a neúčast

Po obdržení pozvánky do XPS s přístupovými údaji budete moci zadávat omluvy v případě neúčasti na tréninku. V případě nemoci, zranění nebo jiných omluv uveďte důvod do poznámky. Skutečnou docházku na tréninku následně potvrdí trenér.

V případě jakýchkoli otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat.
Zahájení práce s aplikací předpokládáme ke konci února, nejpozději od 1.3. 2024

Děkujeme za spolupráci.

Autor: , Článek se týká těchto družstev: pripravka,ml-zaci,st-zaci


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.