Volejbal SK Prosek

Volejbal SK Prosek Praha (dříve Kompresory Praha) vychovává již více jak 20 let mládež na proseckém sídlišti. V současné době klub spolupracuje při výchově volejbalové mládeže v Praze s celkem SK Kometa Praha a v juniorské kategorii s SK Dansport Praha.

Mládežnická základna

V současnosti disponuje Volejbal SK Prosek kompletní mládežnickou základnou chlapeckých družstev. Kluky začínáme nabírat zhruba v osmi letech ( informace k náborům) do družstva přípravky. Po zvládnutí volejbalových základů cca v 10 letech přechází svěřenci do mladších žáků. Přibližně ve třinácti letech postoupí mladí svěřenci do družstva starších žáků. V tomto celku se již začínají s “opravdovým” volejbalem. Následují kategorie kadetů (16 – 17 let) a juniorů (18 – 19 let). Junioři Volejbal SK Prosek Praha hrají první ligu Juniorů, kadeti extraligu kadetů.

Web Volejbal SK Prosek

Tento web, kromě toho, že shrnuje všechny informace o Volejbal SK Prosek Praha, tvořím hlavně kvůli možnosti zveřejňování organizačních informací pro mládežnická družstva od Juniorů po kadety.

Autor:


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.