Junioři A - Česká Třebová

Dne 21.11. náš juniorský tým čekal dvojzápas s nejsilnějším soupeřem z naší skupiny 1. ligy juniorů TJ
Sokol Česká Třebová II.

V prvním zápase jsme začali hrát trochu přemotivovaně, a tak jsme ze začátku
prvního setu prohrávali kvůli zbytečným chybám. Při „tajmu“ jsme se uklidnili a začali hrát precizně,
hlavně na servisu, který nám dopomohl k vítězství 25:22. Do druhého a třetího setu jsme vešli se
stejným odhodláním, díky kterému jsme vyhráli ten první a zvítězili jsme 3:0.

Druhý zápas jsme začali ještě hůř než první a bohužel ani rady od našeho zkušeného trenéra a zároveň asistenta trenéra Kamila Tučka nepomohly. Nedokázali jsme se prosadit útokem po lajně a příjem nebyl dostatečně kvalitní, aby nám pomohly útoky ze středu. V prvním setu jsme tudíž podlehli 19:25. Druhý set začal podobně, ale ke konci jsme se už více zkoncentrovali na to, že přece jen chceme bodovat. To se v tomto setu bohužel ještě nepovedlo, ale těsná prohra 24:26 nás vyhecovala natolik, že ve třetím setu jsme soupeři nedali žádnou šanci a „smázli“ je 25:13. Poté jsme podobným způsobem vyhráli i čtvrtý set a to Moraváky tak rozložilo, že jsme si v tie-breaku měnili strany za stavu 8:1 a nakonec vyhráli 15:7. Po dnešku jsme tedy získali 5 bodů a právě i o tolik bodů vedeme v tabulce nad druhou Českou Třebovou.

Zvláštní poděkování patří našim rodičům a bývalým spoluhráčům, kteří přišli zafandit.

„Men of the match“: Jakub Váňa, Martin Vítek a Tomáš Horák