Junioři - proti Kolínu - Kometář Fandy Poláka

V neděli 12.10. 2014 se uskutečnil druhý dvojzápas 1. Juniorské ligy v nové sezóně. Odehrál se v prostorách Gymnázia Jana Keplera na pražských Hradčanech.

Našim soupeřem byl Kolín. Po sobotní prohře s Příbramí jsme si tak mohli spravit naše sebevědomí. To se nám také podařilo, i když ke zrodu dvou výher nám stáli v cestě jak hráči Kolína, tak i naše zbytečné chyby! Tyto chyby dovolily našim protihráčům zvednout si sebevědomí a to jsme nechtěli. První zápas skončil výhrou 3:0. V tomto zápase nám vůbec nevycházelo podání a ve třetím setu nám odešel příjem, ale i přesto jsme vybojovali 3 body.

Ve druhém zápase nastoupila trošičku jiná sestava, ale ta si také poradila a vyhrála 3:0. Kamil Tuček měl však ke svým svěřencům co říci. Nejvíce ho štvali zbytečné chyby, které pak dodaly hráčům Kolína sebevědomí. Po našem vytyčeném cíli, který jsme si stanovili v pátek (Zisk 12 bodů) se bohužel musíme spokojit jen s 6 body. Nic se neděje, jedeme dál. V příštím kole budeme chtít jistě navázat na tyto dvě výhry a urvat další body!

Autor: , Článek se týká těchto družstev: juniori


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.