Junioři proti Pardubicím - report Kuby Heřmana

V sobotu 21.3. jsme sehráli další dvojzápas 1. juniorské ligy. Tentokrát naším soupeřem bylo družstvo Pardubic. V tomto dvojzápase bylo našim cílem získat 6 bodů vzhledem k dalšímu vývoji ligy.

I přes naše příznivé postavení v tabulce bylo důležité soupeře nepodcenit. To se nám v prvním zápase dařilo. První set jsme jasně ovládli 25:6 a v poklidu jsme utkání ukončili vítězstvím 3:0.

V druhém zápase už nebyl náš výkon tak přesvědčivý. Nedokázali jsme se vyvarovat vlastních chyb. O každý set jsme museli bojovat až v koncovce. I přes to jsme Pardubice zdolali i ve druhém zápase 3:0.

Trenér sice nebyl s našim výkonem spokojený (okomentoval ho slovy: ,,Chce se mi blinkat.”), ale získali jsme plný počet bodů a tak se stále můžeme těšit z prvního místa tabulky.