Reporty ze zápasů juniorů - Pardubice, Odolena Voda

sobotu dne 22. listopadu se odehrály dva zápasy „První“ Juniorské ligy na Proseku. Naším soupeřem byli Pardubice, o kterém jsme toho moc nevěděli, jelikož jsou nováčkem v této soutěži. Přesto jsme k zápasu přistupovali s úctou k soupeři. V prvním zápase se nás Pardubice drželi, ale bylo to kvůli tomu, že jsme dělali až příliš mnoho chyb. I přesto jsme dokázali první set vybojovat. Druhý set se Pardubice stále drželi, ale ve třetím setu už více méně nekladli žádný odpor. První „Oťukávací“ zápas skončil výhrou 3:0. V druhém zápase změnil trenér Kamil Tuček sestavu, protože šetřil své hráče na zítřejší důležitý dvojzápas s Odolenou Vodou. Druhá sestava se nenechala zahanbit a dokázala hladce porazit Pardubice 3:0. Celkově jsme získali za sobotu 6 bodů a připravili jsme se na zítřejší zápasy.

František Polák

V neděli 23.11 jsem odehráli dvojzápas proti celku Aero Odolena Voda (dosposud neporažený tým). První set začal velmi vyrovnaně, poté přišel na servis nahrávač Viktor Bergmann kterému servis parádně sedl a nedal soupeři šanci. Vedeme 1:0. Soupeř se psychicky složil a my vyhráli první zápas 3:0.
Do druhého zápasu vstoupil celek Aera jako vyměněný. První set se lépe povedl nám. V druhém setu už Aero začalo uřadovat a jasně vyhrálo druhý set. Stav je tedy 1:1. Stejně jako v předešlém zápase jsme se drželi instrukci trenéra Kamila Tučka a praktikovali jsme tvrdý servis do vybraného hráče, vyplatilo se, třetí set je náš. Čtvrtý set jsme soupeři nedali šanci a vyhráli jsme zápas 3:1. Celý tým odvedl skvělý výkon a díky naší bojovnosti a koncentraci jsme vyhráli 3:0 a 3:1