Junioři proti Odolce

Dne 22.3.2015 jsme hráli dva zápasy s týmem AERO Odolena Voda. Očekávali jsme těžký vyrovnaný zápas, ve kterém jsme sice měli výhodu domácího družstva, ale obávali jsme se změn v sestavě Odolky, která přibrala 4 nové hráče. Naštěstí přijelo jen sedm hráčů a hry se jich účastnilo šest.

V 10 hodin začal první zápas, který jsme díky našemu výbornému servisu na jejich nejslabšího hráče a lepší hře v poli vyhráli 3:0 (25:22, 25:21, 25:10). Mezi prvním a druhým zápasem jsme museli uvolnit tělocvičnu pro zápas basketbalistek.

První dva sety druhého zápasu jsme navázali na předchozí zápas a vyhráli (2× 25:23). Bohužel Odolka se vzchopila na odpor a my jsme začali chybovat na podání, příjmu a obraně. Třetí set jsme prohráli (22:25) a to dodalo Odolce sílu a nás rozložilo. Ve čtvrtém setu jsme se v koncovce sice snažili a začali dotahovat, ale rozhodčí viděl rozhodující míč jinak, než my. Prohráli jsme 21:25. V posledním setu nás Odolka rozmetla úplně (11:15) a my tedy prohráli 2:3. Musíme poděkovat milému panu rozhodčímu, který nám velmi pomohl v rozhodujících chvílích.

Autor: , Článek se týká těchto družstev: juniori


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.