Report ze zápasu s Karlovarskem

Tento víkend (v sobotu 10.10.2015) na naší půdu zavítalo Karlovarsko. Byl to souboj prvního (Prosek) se třetím (Karlovarsko) týmem celkové tabulky, tuďíž se očekával hezký volejbal.

Karlovarsko velmi překvapivě přijelo se svým nejlepším hráčem, který už hraje za chlapy, Donovanem Džavoronokem, který byl minulou sezónu v dresu ČZU Praha vyhlášen nejproduktivnějším hráčem extraligy mužů.

První zápas začal poněkud v upravené sestavě než vždycky, v důsledku nechození na předzápasové tréninky. Hned po zahájení zápasu se nám podařilo vzít soupeři set, což nás velmi potěšilo a nakoplo do dalších setů. Ty se nám ale nepodařilo zvládnout a první zápas jsme prohráli 3:1.

Druhý zápas začal poněkud nestandardním způsobem, což bylo udělení žluté karty ještě před zahájením zápasu. Zápas pro nás začal bohužel rychle prohraným prvním setem. V druhém setu jsme se ale vzchopili a vyhráli ho po napínavé koncovce. Bohužel jsme na takovéto výkony nedokázali posléze navázat a nakonec jsme celý zápas prohráli znovu 3:1.

Myslím si ale, že pro všechny hráče byla velká zkušenost zahrát si s tak kvalitním hráčem jako je Donovan Džavoronok. Jinak to ale byla celkem povedená hra z naší strany, ale doufám že se nám v dalších zápasech bude výsledkově víc dařit.

Autor: , Článek se týká těchto družstev: kadeti