Podpora výstavby nové haly v areálu SK Prosek Praha

Vzhledem k dlouhodobě neudržitelnému technickému stavu sportovní haly v majetku SK Prosek Praha vznikl z iniciativy vedení SK záměr k realizaci výstavby dvou nových sportovních hal, které by umožnily další rozvoj a dlouhodobou perspektivu sportovních oddílů sdružených v SK Prosek Praha.

Financování výstavby má být zajištěno prodejem části pozemků SK Prosek Praha investorovi, který by zde měl realizovat bytovou výstavbu. Výstavba haly by se financovala z utržených prostředků za pozemky. Vzhledem k současné situaci ve financování sportu, je z pohledu vedení SK financování výstavby z veřejných zdrojů (Městská část, Magistrát hlavního města Prahy nebo stát) v nedohlednu.

Z toho důvodu předkládám našim členům, odchovancům a všem zájemcům, kteří jsou ochotni podpořit navrženou výstavbu podpisové archy k podpoře výstavby nové sportovní haly v areálu SK Prosek Praha.

Podepsat podporu výstavby nové haly můžete každý den od 14:00 do 21:30 hod. na vrátnici SK Prosek Praha.

Arch s podpisy (nebo i podpisem), můžete zanechat také vrátnici SK Prosek v obálce s heslem „Nová hala“. Případně zaslat naskenované na email skprosek@gmail.com.

V Praze dne 11.2.2020

Předseda volejbalového oddílu – Pastrňák Ondřej – 602937919

Přílohy ke stažení:
1) Vizualizace nové haly a další dokumenty
2) Arch s podpisy

Autor: , Článek se týká těchto družstev:


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.