Financování volejbalového klubu SK Prosek Praha

Volejbalový oddíl SK Prosek Praha je součástí občanského sdružení SK Prosek Praha, které sdružuje i další oddíly (basketbal, badminton, sport pro všechny atd.. ).

Jednotlivé oddíly si zajišťují finance na svůj chod samostatně.

Jak vyplývá ze zákonné definice občanského sdružení, je činnost občanských sdružení, tedy i našeho oddílu, financována především z členských příspěvků jejich členů.

Financování oddílu a příspěvky

Vzhledem k tomu, že náklady na provoz všech věkových kategorií v rámci oddílu (přípravka, ml-zaci, st-zaci, kadeti, junioři, muži) rok od roku výrazně stoupají, zdálo se být výrazné navýšení příspěvků v roce 2014 pro členy neodvratitelnou skutečností.

Nicméně díky tomu, že MHMP (Magistrát hlavního města Prahy), vyhlásil a také úspěšně zrealizovat grantový program VIII. Rozvojové a systémové projekty celopražského významu, obdržel náš klub prostřednictvím Pražského volejbalového svazu dotaci na materiální vybavení a zajištění trenérské činnosti, které umožnily zachování výše příspěvků i pro tento i další rok v nezměněné podobě.

Přesto, že aktuální nedostatek financí z loňských let je díky dotačním financím zažehnán, rádi bychom našli i další vlastní zdroje, které by nám pomohli financovat činnost našeho volejbalového oddílu.

Hledáme dárce a sponzory

Hledáme proto jednotlivce i firmy z řad rodičů či přátel klubu, kteří by mohli přispět finančním nebo materiálním darem na činnost našeho volejbalového oddílu.

Vítána je i jakákoli organizační výpomoc jako například – výpomoc s dopravou svěřenců na turnaje, pomoc při organizaci turnajů a při pořádání domácích zápasů.

V případě možnosti poskytnutí jakékoli podpory nás prosím kontaktujte na 602937919 O. Pastrňák.

Autor:


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.