Hledáme trenéry pro mládežnické oddíly SK Prosek Praha

Dlouhodobě hledáme zájemce, kteří by měli zájem se podílet na výchově mladých hráčů v našem klubu Volejbal SK Prosek. Forem spolupráce je hned několik.

Hledáme trenéry mládeže

1) Hlavní trenér

Náplň práce:
Trénování 2 – 3 družstev mládežnické kategorie, vedení družstev při zápasech, organizace jejich činnosti, koordinace nácviku jednotlivých činností v rámci jednotlivých družstev Volejbal SK Prosek. Rozsah odtrénovaných hodin v týdnu závisí na domluvě se zájemcem.

Forma úvazku:
Je závislá od dohody se zájemcem. Možnost jako OSVĆ, částečný úvazek, po jedné až dvou sezónách by se mohl v případě zájmu úvazek přeměnit na pozici na plný pracovní úvazek.

Odměna cca 300,- Kč/hod u trenéra s licencí. Trenérská licence není nutně podmínkou pro zájem o práci, je možné si ji dodělat v průběhu činnosti.

2) Hlavní trenér družstva

Náplň práce:
Trénování 1 družstva mládežnické kategorie, vedení družstva při zápasech, organizace činnosti družstva – tréninky jsou 2x nebo 3x týdne. Zápasy v rozsahu 1 – 2 víkendů za měsíc.

Forma úvazku:
Dohoda o provedení práce

Odměna 300,- Kč/hod. tréninku u trenéra s licencí. Víkendová akce 1000,- Kč/den. Trenérská licence není nutně podmínkou pro zájem o práci, je možné si ji dodělat v průběhu činnosti.

3) Asistent trenéra

Náplň práce:
Trénování 1x až 2x týdně dle časových možností zájemce, občasná výpomoc při víkendových turnajích. Trenér je obvykle na tréninku jako asistent hlavního trenéra, samostatně vede družstvo v případě absence hlavního trenéra.

Forma úvazku:
Dohoda o provedení práce

Odměna 250,- Kč/hod. tréninku u trenéra s licencí. 200,- Kč/hod. tréninku u trenéra bez licence. Víkendová akce 500 – 1000,- Kč/den – dle rozsahu.

4) Trenér rodič

Přivítáme i výpomoc rodičů, kteří jsou volejbalisté a byli by ochotni vypomoci trenérům na tréninku, nebo při kaučování družstva při víkendových akcích v případě nedostatku trenérů. I zde možnost domluvy na odměně za trénování a to buď formou snížení či odpuštění příspěvků nebo i dohody o provedení práce při pravidelné výpomoci na akcích klubu.

Kontaktujte nás

V případě zájmu neváhejte kontaktovat předsedu volejbalového oddílu SK Prosek Praha Ondřeje Pastrňáka na tel. 602 937 919 nebo napište email na skprosek@gmail.com.

Autor: , Článek se týká těchto družstev:


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.