Návod na získání přístupu do VIS

Pro ty členy našeho oddílu, i pro všechny volejbalisty, kteří postrádají návod na používání systému VIS a potřebují získat přístup do VIS (Volejbalový informační systém), předkládám návod na postup získání přístupu.

  1. Žádost o zřízení přístupu: Žádost o zřízení přístupu do VISU vyřizuje registrační místo ČVS – kontakty zde: http://www.cvf.cz/cvs/registrace/. O přístup se žádá pouze tehdy, pokud nemáte vyplněny kontaktní údaje ve VISU. To Vám sdělí mateřský oddíl. Pokud údaje vyplněné máte, můžete postupovat dle bodu 2.
  2. Obnovení přístup do Visu: Pro případ, kdy zapomenete heslo. Po zadání emailu nebo telefonu (vyplněného u vaší osoby ve VISU) do formuláře na této adrese: https://vis.cvf.cz/login2/?action=zapomenuto, budete vyzváni k zadání kódu a volbě nového přístupového hesla do VIS – viz. screen: http://prntscr.com/h0f7wr. Kód Vám VIS zašle na kontakt, který jste zadali. Takže Vám například přijde email ve znění:
Do formulare zadejte nasledujici PIN VAS_KOD

Po vyplnění kódu a nového hesla, budete přihlášení do VISU.

  1. Potvrzení žádosti ve VISU: Po přihlášení do VISU najdete v Podatelně – http://prntscr.com/h0fbgr, všechny žádosti, které se týkají Vaší osoby. Po rozkliknutí žádosti je možno žádost v podatelně potvrdit.

V případě, že budete mít jakýkoli problém, zavolejte na 602937919 poradím.

Nejčastěji bývají problémy s tím, že je ve VISU vyplněn jeden kontakt u více osob.

Doporučuji si v kartě osobní nastavení, upravit osobní údaje, tak aby odpovídali realitě.
Standartní přihlašování se realizuje na webu https://vis.cvf.cz.

Uživatelské jméno, najdete také v menu Osobního nastavení, kde si ho můžete změnit – http://prntscr.com/pb91ny

Autor: , Článek se týká těchto družstev:


Vložte komentář či dotaz

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.