Junioři vítězně proti České Třebové

V sobotu 25.10. jsme odehráli třetí dvojzápas 1. juniorské ligy. Naším soupeřem byla Česká Třebová (do té doby vedoucí celek ligy). Utkání se uskutečnilo v domácím prostředí na Proseku.

V prvním zápase nám chvíli trvalo, než jsme se rozehráli a díky vlastním chybám jsme první set prohráli. Ale po neúspěšném začátku jsme se dokázali vyhecovat k lepším výkonům a v dalších třech setech jsme soupeři nedali šanci. Výsledek prvního zápasu byl tedy 3:1.

Ve druhém zápasu působil soupeř spíše odevzdaným dojmem. Až v posledním setu Česká Třebová zabojovala a v koncovce byl stav 24:23 pro nás. Nakonec jsme soupeře psychicky zlomili díky dvěma oddechovým časům. Podávající už nedokázal dobře odservírovat a my tak mohli zápas ukončit. Konečný výsledek tedy 3:0.

Autor: , Článek se týká těchto družstev: juniori