Report Tomáše horáka z utkání ve Svitavách

V neděli, dne 11. října 2015, jsme odehráli první venkovní zápas v 1. lize juniorů proti týmu Svitav. Již před dvěma lety jsme s nimi prohráli na jejich půdě, a proto jsme chtěli vyrovnat skóre. Po všelijakých dohadech a neshodách o dopravě jsme nakonec přijeli do Svitav auty v hojném počtu. Náš cíl byl jasný. Chtěli jsme zvítězit a odvést si do Prahy 6 bodů.

V prvním zápase jsme neměli žádný problém s odporem domácího týmu. Jediný problém jsme si dělali sami, a to kažením servisu v prvním setu. Ale po následujícím tvrdém servisu jsme vyhráli s přehledem 3:0. V druhém zápase prvního setu, jak je již zvykem, byl problém úplně všude. Od příjmu, smeči až po blok. Nebyli jsme schopni otáčet tzv. bodovky. Ale po nahecování týmu a skvělém vybírání balonů v poli jsme vyhráli zápas s výsledkem 3:1. Tudíž jsme cíl splnili a vybojovali cenných 6 bodů.