Report ze zápasu Juniorů B ze zápasu proti Odolena Vodě

V sobotu 19.9 jsme odehráli náš první dvojzápas v první lize juniorů. O první body do tabulky jsme hráli s družstvem AERO Odolena Voda, pro nás, jakožto nováčky v lize, neznámým soupeřem. S výhodou domácího prostředí jsme nastoupili do prvního zápasu.

V prvním setu se nás soupeř držel, hlavně kvůli našim chybám. I přes mnoho našich chyb se nám ale podařilo první set vyhrát. V druhém setu jsme si několika chybami zkomplikovali začátek a soupeř si až do poloviny setu držel tříbodové vedení. Soupeřův náskok jsme stáhli až kvalitním servisem a set jsme po složitější koncovce vyhráli. Do třetího setu nastoupila druhá sestava, která bez větších potíží dokonala naši výhru 3:0.

Do druhého zápasu nastoupila sestava ze třetího setu a zopakovala svůj slušný výkon z prvního zápasu. Postupně se nám dařilo omezit vlastní chyby a tlačit soupeře servisem a dobrým útokem. Druhý zápas jsme vyhráli taktéž 3:0 a díky zisku šesti bodů se nám povedl start do juniorské soutěže.

Autor: , Článek se týká těchto družstev: kadeti